• VERASHAPE
    VERASHAPE

    Bezpłatne wsparcie dla szpitali

    VERASHAPE uruchamia akcję bezpłatnego wsparcia szpitali
    i produkcję środków ochrony osobistej.
    Zgłoś zapotrzebowanie

VERASHAPE chcąc wesprzeć służbę zdrowia, przeznacza swoje wolne moce produkcyjne dla potrzeb walki z Koronawirusem. W tym celu uruchomiona została platforma wsparcia szpitali i zaopatrzenia ich w środki ochrony osobistej.

VERASHAPE

#VERASHAPEAgainstCovid19

Chcemy służyć realną pomocą i reagować na aktualne potrzeby jednostek medycznych. Pragniemy zaktywizować wszystkie osoby oraz podmioty gospodarcze, chętne do wsparcia naszej akcji.

Dołącz do nas - Wesprzyj walkę z Covid19 - To sprawa nas wszystkich!

SPONSORZY

Jeżeli jesteś jednostką medyczną możesz zgłosić swoje zapotrzebowanie na sprzęt ochronny. W tej chwili nasza produkcja obejmuje przyłbice, ale planowane jest jej rozszerzenie o inne komponenty, których produkcja jest możliwa metodą druku 3D. Zamówienia będą realizowane wg. kolejności zgłoszeń, jednak jeżeli Twoja potrzeba jest pilna, zaznacz tę informację w komentarzu.
Jeżeli jesteś osobą prywatną, właścicielem lub przedstawicielem firmy, która chce wesprzeć naszą akcję – Nie zwlekaj! W formularzu opisz park maszynowy, który możesz udostępnić pod realizację zamówień od szpitali. Jeżeli posiadasz drukarkę 3D, wycinarkę laserową do tworzyw, lub inne urządzenia, które mogą być użyte przy realizacji tego projektu - wypełnij formularz i opisz jaką formę pomocy jesteś w stanie zaoferować. Wszyscy zgłoszeni zostaną wyszczególnieni w przestrzeni dla partnerów akcji zaangażowanych w projekt.

ZAANGAŻOWANI W PROJEKT

Artur Mazur
Kasper Ruszel

VERASHAPE czynnie włącza się do walki z Koronawirusem. Firma dysponuje parkiem ponad 30 przemysłowych maszyn drukujących marki VSHAPER. Dzięki specyfice wytwarzania metodą druku materiałów termolastycznych, produkcja może być w każdej chwili zmieniona na inny produkt, bez szkody dla jakości drukowanych elementów, czy przestojów potrzebnych na przebudowanie linii produkcyjnej.